<

İnş. Malz. Satış Ekibi

Satın Alma Müdürü

Mahmut ÖNDER

Telefon:0224 451 21 58

Konut Satış Ekibi

Satış Müdürü

İbrahim ÖNDER

Telefon:0533 714 14 05
E-mail:onkeskin1616@gmail.com
Yönetici Asistanı

HÜLYA KIRCAN

Telefon:0224 451 21 16
E-mail:hulyakircan16@gmail.com

Daha kaliteli bir yaşam için en kaliteli ekip anlayışı!

DoĞayla iÇ iÇe bir yaSam

Doğayla büsbütünüyle iç içe bulunan konutlarımız hem size daha kaliteli bir yaşam sağlarken hem de doğayı korumaya devam ediyor.

GeliSme aSamalarImIz

1980 yılında sıcaksu mevkiinde faaliyet hayatına başlayan firmamız 1986 yılında bursa çimento bayii sıfatını aldıktan sonra 1990 yılına kadar aynı yerde hizmetine devam etmiştir.1990 yılından sonra İzmir yolu caddesi (yılvar karşısı şu anki eker park) üzerindeki yeni yerimize taşındık.Firmamız 2000 yılına kadar hizmetlerini burada sürdürmüş olup,2000 yılından sonra taşındığı Orhaneli yolu üzeri 2. km mevkiinde hizmet vermeye devam etmektedir.Önkeskin inşaat malz.ltd.şti olarak her türlü kaba inşaat malzemesi satışı ( nervürlü inşaat demiri-bursa çimento-bursa beton-türk ytong bayii ) ve kendi üretimimiz olan anahtar teslim konutlarımız ile inşaat sektöründe kalite ve güvenin yegane adresi olmaya devam edecektir.

Vizyonumuz

 Kente kimlik katan projeler üreterek, konusunda örnek alinan firmalar arasinda yer almak.Bu hedef çerçevesinde gerek çalışanlarımızın desteği,gerek müşterilerimizin talepleri doğrultusunda bölgemizin en değerli ve ihtiyaçlara yönelik yaşam alanlarını oluşturmak. Dönemin getirdiği yeniliklere ayak uydurarak müşteri portföyümüze her türlü açıdan cevap verebilmek.

Misyonumuz

* Yenilikçi anlayis
* Çözüm odakli yaklasim
* Kalite, güvenilirlik
* Sürdürülebilir ve çevreye saygili
* Projeler üretme hedefi
* Ulasilabilirlik ve hizli yanit